Apie YFU

Youth For Understandig padeda plėsti žmonių akiračius, suteikia galimybę pažinti kitų šalių kultūras ir skatina suvokimą, kad mes visi esame pasaulio piliečiai. YFU yra nepelno siekiant tarptautinė edukacinių manų organizacija veikianti daugiau 50-tyje pasaulio šalių. Esame seniausia pasaulyje, didžiausia ir labiausiai gerbiama tarpkultūrinių mainų organizacija. YFU patirtimi ir parama pasinaudojo daugiau nei 260 000 moksleivių ir jų priimančiųjų šeimų.  Pasaulinį YFU tinklą vienija tikėjimas, kad pilnas panyrimas į kitą kultūrą yra efektyviausia priemonė įgyti įgūdžių, reikalingų klestėti vis labiau daugiakultūrėje, persipynusioje ir konkuruojančioje globalioje visuomenėje.

Savo šerdyje esame teigiamų pasaulinių pokyčių katalizatorius. YFU parodė tikrą lyderystę, kai susidurė su provokuojančiomis temomis. Išūkiai, kurie rūpėjo pastaruosius 60 metų yra aktualūs ir šiandien. Tokiuose klausimuose kaip kintančios ekonominės jėgos, sveikatos epidemijos, civiliniai konfliktai, skirtingų klasių lygybė taip pat ir vis labiau aktualūs LGBT teisės ir mergaičių edukacija, YFU lyderiavo ir toliau lyderiaus darant teisingus dalykus, net jei mūsų veiksmai ir ne visiems priimtini.  Moksleivių patirtys praplečia jų pačių kiratį, tuo pačiu praplėsdami ir priimančiųjų šeimų, mokyklų ir ištisų bendruomenių akiračius.

Pasauliui reikia YFU. Šiandien socialinė media keičia transliacijas. Visgi, kuo labiau socialinė medija mus sujungia, tuo lengviau yra formuotis stereotipams ir mes manome, kad medijoje atsiveriantis paveikslas sutampa su realybe. YFU programos leidžia patikrinti paplitusių stereotipų realumą.

YFU siūlo gyvenimo nuotykį, atskleidžiantį geriausias žmonių savybes, įgalina sukurti visą gyvenimą trunkančius santykius, pakeičia pasaulio sampratą. YFU yra šalia kiekviename šio nuotykio žingsnyje, nuo paraiškos pildymo iki grįžimo ir net pasibaigus manų programai padeda palaikyti ryšius su tarptautine bendruomene. Kuriame saugią ir atvirą aplinką, kurioje paprasta tobulėti ir lengviau pažinti skirtingas kultūras.

 

Braziliška muzika padarė didelę įtaką: pasikeitė skonis, dažniau pradėjau rašyti dainas, supratau, kuria linkme...
Algimantas
mainų metai Brazilijoje

23
Niekada nepamiršiu priimančios šeimos Vokietijoje žodžių : šiuo metu tu esi mūsų šeimos narys, tu...
Julija
Julija, vasaros programa Vokietijoje
Visą gyvenimą turėsiu dvi vietas, kurias nuoširdžiai vadinsiu namais.
Akvilė
mainų metai Čilėje