Apie YFU

Youth For Understanding padeda plėsti žmonių akiračius, suteikia galimybę pažinti kitų šalių kultūras ir skatina suvokimą, kad mes visi esame pasaulio piliečiai. YFU yra nepelno siekianti tarptautinė edukacinių mainų organizacija veikianti daugiau 50-tyje pasaulio šalių. Esame seniausia, didžiausia ir labiausiai gerbiama tarpkultūrinių mainų organizacija pasaulyje. YFU patirtimi ir parama jau pasinaudojo daugiau nei 260 000 moksleivių ir juos priimančiųjų šeimų.  Pasaulinį YFU tinklą vienija tikėjimas, kad pasinėrimas į kitą kultūrą yra efektyviausia priemonė įgyti įgūdžių, reikalingų klestėti globalioje, kultūriškai persipynusioje ir konkuruojančioje visuomenėje.

Savo viduje esame teigiamų pasaulinių pokyčių katalizatorius. YFU demonstruoja, kas yra tikroji lyderystė, ir bando atsakyti į klausimus, kurie rūpėjo pastaruosius 60 metų ir neišvengiamai yra aktualūs ir šiandien. Tokiose temose, kaip kintančios ekonominės jėgos, sveikatos epidemijos, civiliniai konfliktai, skirtingų klasių lygybė taip pat ir vis labiau aktualūs LGBT teisės bei mergaičių edukacija, YFU lyderiavo ir toliau lyderiaus, darant įtaką pozityviems visuomenės pokyčiams, net jei mūsų veiksmai ir nebus visiems priimtini. Moksleivių patirtys praplečia jų pačių akiratį, o tuo pačiu plečia ir priimančiųjų šeimų, mokyklų ir ištisų bendruomenių pasaulėžiūrą.

Pasauliui reikia YFU. Šiandien socialinė medija formuoja ir keičia mūsų regos kampą, iš kurio matome pasaulį. Visgi, kuo labiau ji mus sujungia, tuo lengviau formuojasi stereotipai, kurie priverčia manyti, kad medijoje atsiveriantis paveikslas ir yra realybė. YFU programos leidžia patikrinti paplitusių stereotipų realumą.

YFU siūlo gyvenimo nuotykį, atskleidžiantį geriausias žmonių savybes, įgalina sukurti visą gyvenimą trunkančius santykius, pakeičia pasaulio sampratą. YFU yra šalia kiekviename šio nuotykio žingsnyje, nuo registracijos į mainus iki grįžimo. Net pasibaigus manų programai organizacija padeda palaikyti ryšius su tarptautine bendruomene - kuriame saugią ir atvirą aplinką, kurioje paprasta tobulėti ir lengviau pažinti skirtingas kultūras.

 

Registruokis ir vyk mainams

 2018-2019 m.m.
Visą gyvenimą turėsiu dvi vietas, kurias nuoširdžiai vadinsiu namais.
Akvilė
mainų metai Čilėje

11
Nereikia ieškoti geresnio gyvenimo svetur, jei tik išmoksime pasimokyti iš kitų šalių, galime daug ką...
Julius
mainų metai Belgijoje
Patarimas vykstantiems į mainus – tikėkis visko, eik į priekį, nenusimink mažomis nesėkmėmis. Kalbėtis – tai...
Gertrūda
mainų metai Pietų Korėjoje