Remk

Tapkite rėmėjais

Kiekvienais mokslo metais bent 5 moksleiviai iš Lietuvos mainams išvyksta gavę dalinę mūsų arba tarptautinių partnerių stipendiją, laimėję konkursus arba patys radę rėmėjų įvairiuose fonduose, projektuose ar socialiai atsakingose įmonėse.

Mes siekiame mainų programų pažinimo džiaugsmą suteikti kaip galima didesniam skaičiui moksleivių. Kviečiame ir Jus, potencialius rėmėjus, skirti paramą YFU organizacijai ir taip prisidėti prie moksleivių pasiruošimo darbui ir gyvenimui tarpkultūrinėje ir tarptautinėje aplinkoje.

Jūsų skirta parama prisidės prie teigiamų pokyčių visuomenėje, suteiks galimybių gabiems jaunuoliams imti labiau vertinti kultūrinius skirtumus ir bendražmogiškumą. Taip pat – svarbiausia – užtikrins, kad YFU kultūriniai mainai taps prieinamais visiems motyvuotiems ateities lyderiams, nepriklausomai nuo jų finansinių galimybių.

YFU Lietuva laukia ne tik finansinės paramos mainų programų kainoms padengti. Prie mūsų veiklos Jūs galite prisidėti ir kitaip, savo ištekliai, prekėmis bei paslaugomis (biuro patalpomis ir įranga, erdvėmis seminarams, maitinimui jų metu, spaudos paslaugomis, kanceliarinėmis prekėmis ir kt.).

Jei norite prisidėti prie mūsų veiklos tapdami rėmėjais, susisiekite su mumis.

2%

Kiekvienas dirbantis Lietuvos gyventojas turi teisę 2% savo sumokamo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) skirti pasirinktai nepelno siekiančiai organizacijai. Asociacija „Tarptautiniai moksleivių mainai”, vykdanti tarptautines YFU moksleivių mainų programas Lietuvoje, turi paramos gavėjo statusą, tad kviečiame Jus 2% nuo savo sumokamo GPM skirti moksleivių mainų programoms. Kiekvienais metais visos šios lėšos yra skiriamos padengti vieno ar kelių moksleivių programos kainai ar jos daliai. Šiai paramai laimėti yra rengiamas konkursas, o kompetentinga komisija, sudaryta iš YFU Lietuva biuro darbuotojų, valdybos narių ir savanorių atrenka tą moksleivį ar tuos moksleivius, kam parama yra labiausiai reikalinga. Per pastaruosius kelis metus ši iniciatyva suteikė galimybę jau 9 moksleiviams išvykti į skirtingas valstybes – Argentiną, Vokietiją, Olandiją, Švediją, Meksiką, Daniją.

Kotryna 2015 m. išvykusi į Vokietiją:

Gavusi stipendiją jaučiausi šiokia tokia nugalėtoja, nes ne kiekvienas tą sugeba –  turi padirbėti, būti išskirtiniu, originaliu, užsispyrusiu. Stipendija apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom -  gavau galimybę išvykti mainams, apie ką prieš tai galėjau tik pasvajoti. Galimybė pažinti kitą šalį, kovoti su savimi yra  džiaugsmas ir viena iš didžiausių pamokų gyvenime!”

Skirti 2% nuo savo sumokamo GPM galite dviem būdais:

  1. Užpildykite Valstybinės Mokesčių Inspekcijos (VMI) deklaracijos formą (FR0512) ir pristatykite šį dokumentą VMI paštu arba nuneškite į artimiausią VMI skyrių.
  2. VMI deklaracijos formą (FR0512) užpildykite internetu prisijungę elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) ir pasirinkę savo banką <čia> 
  • Prisijunkite prie EDS VMI svetainėje arba per savo elektroninės bankininkystės sistemą;
  • Pasirinkite „Pildyti portale“, FR0512 formos 02 versiją;
  • Užpildykite aktyvius laukelius ir įrašykite institucijos, kuriai skiriate savo paramą, pavadinimą ir kodą;
  • Spauskite „Pateikti"

Asociacijos „Tarptautiniai moksleivių mainai” informacija pildant formas:

  1. Gavėjo tipas – 2 (vienetas, turintis teisę gauti paramą)
  2. Paramos gavėjo identifikacijos Nr. (kodas): 301830952

 

Metai Tailande - tai lyg metai Marse. Įžengus į šalį pamatai visai kitokį pasaulį, kuris, laikui bėgant, tampa tavo...
Gintarė
mainų metai Tailande

22
Išbandžiau tai, apie ką net nesvajojau: "žvaigždės gyvenimą", jojimą drambliais, neįtikėtinus patiekalus,...
Gintarė
mainų metai Tailande
6 savaitės pažinti šalį yra tikrai per trumpas laiko tarpas. Jei rinkčiausi dar kartą, tai vykčiau mainams ilgesniam...
Julija
vasaros programa Vokietijoje