Kas yra savanoris?

Savanoriai – svarbiausia YFU bendruomenės dalis, jungianti moksleivius, šeimas ir YFU tarptautinį tinklą.

Savanorystė YFU organizacijoje suteikia daugybę galimybių tobulinti jau turimus gebėjimus bei įgauti naujų. Jūs galite tapti tarptautinės šeimos dalimi, užmegzti arba atgaivinti jau turimus kultūrinius ryšius, susipažinti su bendraminčiais, kurie taip pat siekia tobulėti, dalintis savo patirtimi ir plėsti akiratį.

Pagrindinės YFU Lietuva savanorių užduotys yra susijusios su vietinių ir tarptautinių renginių organizavimu, reklaminėmis kampanijomis, prezentacijų moksleiviams turais, atstovavimu jaunimo mugėse/ susibūrimuose, straipsnių rašymu, mokymų ir kitų užsiėmimų vedimu, medžiagos rengimu, bendravimu su mainų moksleiviais, šeimomis, mokyklomis, žiniasklaida ir daugeliu kitų!

Kadangi mūsų veiklos sričių spektras labai platus, savanorystė teikia galimybę ugdyti ir gilinti tokius karjerai svarbius įgūdžius kaip lyderystė, tarpkultūrinis bendravimas, planavimas ir pan. Dalyvaudamas YFU veikloje gali įgyti praktinių žinių apie sociologiją, psichologiją, reklamą, neformalų ugdymą, raštvedybą, viešuosius ryšius ir žurnalistiką, nevyriausybinių organizacijų sektorių, komandinį darbą, kitas kultūras ir daugybę kitų sričių.

Jei esi ambicinga, aktyvi ir atvira pasauliui asmenybė bei manai, kad tavo turimi gebėjimai gali prisidėti prie sėkmingos organizacijos veiklos, susisiek su mumis ir papasakok mums apie save! Esame tikri, kad gali tapęs mūsų savanorių būrio dalimi paliksi reikšmingą pėdsaką kito žmogaus gyvenime!

Susisiekite su mumis Šiuo metu ieškome

Metų programa – tai tikrieji mainai, nes tik po pusės svečioje šalyje praleistų metų pradedi džiaugtis tuo, kur esi...
Eglė
mainų metai Austrijoje

27
Spendimas praleisti metus už tūkstančių kilometrų nuo namų buvo geriausias iki šiol.
Akvilė
mainų metai Čilėje
Neįmanoma apibūdinti JAV kultūros. Kiekviena valstija, kiekvienas miestelis, kiekvienas žmogus čia skirtingas ir gali atrasti...
Elena
manų metai JAV