Kas yra savanoris?

Savanoriai – svarbiausia YFU bendruomenės dalis, jungianti moksleivius, šeimas ir YFU tarptautinį tinklą.

Savanorystė YFU organizacijoje suteikia daugybę galimybių tobulinti jau turimus gebėjimus bei įgauti naujų. Jūs galite tapti tarptautinės šeimos dalimi, užmegzti arba atgaivinti jau turimus kultūrinius ryšius, susipažinti su bendraminčiais, kurie taip pat siekia tobulėti, dalintis savo patirtimi ir plėsti akiratį.

Pagrindinės YFU Lietuva savanorių užduotys yra susijusios su vietinių ir tarptautinių renginių organizavimu, reklaminėmis kampanijomis, prezentacijų moksleiviams turais, atstovavimu jaunimo mugėse/ susibūrimuose, straipsnių rašymu, mokymų ir kitų užsiėmimų vedimu, medžiagos rengimu, bendravimu su mainų moksleiviais, šeimomis, mokyklomis, žiniasklaida ir daugeliu kitų!

Kadangi mūsų veiklos sričių spektras labai platus, savanorystė teikia galimybę ugdyti ir gilinti tokius karjerai svarbius įgūdžius kaip lyderystė, tarpkultūrinis bendravimas, planavimas ir pan. Dalyvaudamas YFU veikloje gali įgyti praktinių žinių apie sociologiją, psichologiją, reklamą, neformalų ugdymą, raštvedybą, viešuosius ryšius ir žurnalistiką, nevyriausybinių organizacijų sektorių, komandinį darbą, kitas kultūras ir daugybę kitų sričių.

Jei esi ambicinga, aktyvi ir atvira pasauliui asmenybė bei manai, kad tavo turimi gebėjimai gali prisidėti prie sėkmingos organizacijos veiklos, susisiek su mumis ir papasakok mums apie save! Esame tikri, kad tapęs mūsų savanorių būrio dalimi paliksi reikšmingą pėdsaką kito žmogaus gyvenime!

Susisiekite su mumis Šiuo metu ieškome

Po mainų galvoje sukasi šimtai minčių, atsiminimų ir istorijų. Nenupasakojama patirtis, nesutelpanti nei klausimuose, nei...
Lina
mainų metai Danijoje

22
Nereikia ieškoti geresnio gyvenimo svetur, jei tik išmoksime pasimokyti iš kitų šalių, galime daug ką...
Julius
mainų metai Belgijoje
Tu susikuri gyvenimą svečioj šaly, tampi savarankišku, kuriesi ar keiti vertybes. Ir kas keisčiausia - įsimyli...
Akvilė
mainų metai Čilėje