Slapukų naudojimas

Mūsų svetainė, kaip ir daugelis kitų, naudoja slapukus, kad būtų užtikrintas tinkamas bei efektyvus svetainės veikimas ir svečiai galėtų naudotis vartotojams pritaikytu patogiu naršymu.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra mažos tekstinės rinkmenos, kurios vartotojui aplankius interneto svetainę atsiranda kompiuterio ar mobilaus įrenginio (planšetės ar mobilaus telefono) ekrane. Slapukuose yra informacija apie vartotojo apsilankymus internete. Naudodama slapukus, svetainė išsaugo informaciją apie vartotojo pasirinkimus ir teikiamas pirmenybes (pavyzdžiui, prisijungimus, kalbos, šrifto dydžio ir kitus ekrano nustatymus), todėl vartotojui vėl apsilankius svetainėje arba iš vieno svetainės puslapio perėjus į kitą nebereikia iš naujo atlikti nustatymų. Slapukai palengvina naršymą, o svetainė tampa naudingesnė lankytojams.

 

Kokius slapukus mes naudojame?

Mūsų slapukai

Mūsų svetainėje yra naudojami techniniai slapukai, kurie sukurti ir tiesiogiai naudojami pačios svetainės (be trečiųjų asmenų įsikišimo) informacijos elektroniniu ryšio tinklu perdavimui, arba, jeigu būtina, siekiant suteikti vartotojo prašomą informacinės visuomenės paslaugų tiekėjo paslaugą. Techniniai slapukai nėra naudojasi jokiems kitiems tikslams.

 

Analitiniai slapukai

Mūsų svetainė taip pat naudoja analitinius trečiųjų šalių sukurtus ir teikiamus slapukus, bet tik statistiniais tikslais. Mes naudojame Google Analytics ir HotJar, kurie stebi vartotojų apsilankymus mūsų svetainėje. Analitiniai slapukai padeda mums sužinoti, kaip mūsų svetainė yra naudojama. Visa informacija anonimiškai analizuojama. Ji parodo, kurios svetainės dalys vartotojams įdomiausios, kiek vartotojų aplanko svetainę per dieną, kokiu įrenginiu naudodamiesi vartotojai apsilanko mūsų svetainėje (kompiuteriu, planšete, mobiliuoju telefonu), taip pat slapukus naudojame segmentuoti reklamai ir rinkodaros pasiūlymams. Išsamesnė informacija pateikiama   ir  .

 

Kaip valdyti slapukus?

Slapukus galite išjungti bet kuriuo metu naršyklėje pakeisdami saugumo ir privatumo nustatymus. Tačiau ši galimybė gali apriboti daug naršymo funkcijų svetainėje.

Daugiau informacijos apie procedūrą rasite savo naršyklės žinyno vadove. Daugelio naršyklių apžvalga pateikiama <čia> arba <čia> .

Linkiu tai patirti kiekvienam.
Lina
mainų metai Danijoje

23
Žmonės ten itin draugiški ir gali padaryti vakarėlį iš oro. Čilė puikiai tinka tiems, kurie nori gerai praleisti...
Dominykas
manų metai Čilėje
Mano patarimas vykstantiems į Braziliją – išmok pagrindines frazes, mokėk paklausti paprastų klausimų. Būk smalsus...
Algimantas
Brazilija

9