YFU kviečia skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio 2015-05-15

2015-05-15

Tarptautinė mainų programas vykdanti organizacija YFU (Youth For Understanding) kaip ir kiekvienais metais kviečia visus skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM), kuris bus naudojamas moksleivių mainų programoms.

Nuo 2011 metų visas lėšas, gautas iš 2% GPM, YFU Lietuva skiria moksleivių, negalinčių sau leisti mokėti pilnos programos kainos, padengti. Šiemet stipendija įteikta jau ketvirtai moksleivei.

„Gavusi stipendiją jaučiausi šiokia tokia nugalėtoja, nes ne kiekvienas tą sugeba –  turi padirbėti, būti išskirtiniu, originaliu, užsispyrusiu. Stipendija apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom -  gavau galimybę išvykti mainams, apie ką prieš tai galėjau tik pasvajoti. Galimybė pažinti kitą šalį, kovoti su savimi yra  džiaugsmas ir viena iš didžiausių pamokų gyvenime!” – džiaugėsi Kotryna, šiemet išvykstanti mainams Vokietijoje.

Prie šios ar kitų stipendijų galite prisidėti ir jūs, skirdami savo 2% GPM, paremdami YFU Lietuvą savo lėšomis ar skirdami įmonės paramą.

Apie YFU

YFU padeda plėsti žmonių akiračius, suteikia galimybę pažinti kitų šalių kultūras ir skatina suvokimą, kad mes visi esame pasaulio piliečiai. YFU yra nepelno siekiant tarptautinė edukacinių manų organizacija veikianti daugiau 50-tyje pasaulio šalių. YFU patirtimi ir parama pasinaudojo daugiau nei 260 000 moksleivių ir jų priimančiųjų šeimų. YFU mainuose yra dalyvavę keli šimtai Lietuvos moksleivių ir daugiau nei 40 šeimų, atvėrusių savo namų duris mainų moksleiviams iš užsienio.

 

 

Jei tektų pakartoti mainus, neabejotinai rinkčiausi Braziliją. Ten atradau savo svajonę –  muziką. 
Algimantas
Brazilija

38
Niekada nepamiršiu priimančios šeimos Vokietijoje žodžių : šiuo metu tu esi mūsų šeimos narys, tu...
Julija
Julija, vasaros programa Vokietijoje
Vasara mainuose pabudino giliausias emocijas: norą stengtis, keisti save, tobulėti ir pažinti.
Julija
vasaros programa Vokietijoje