YFU Lietuva atnaujina prekės ženklą 2015-10-15

2015-10-15

Tarptautinė mainų programas vykdanti organizacija YFU (Youth For Understanding) keičia savo vizualinį identinetą. Spalio mėnesį prekės ženklas atnaujintas ir Lietuvoje.

Šiandien Lietuvoje oficialiai atnaujintas tarptautinės moksleivių ir studentų mainų organizacijos Youth For Understanding (YFU) logotipas, vizualinis identitetas bei prekės ženklo komunikacijos tonas. Šis atnaujintas prekės ženklas suvienys bei standartizuos prekės ženklo naudojimą visose YFU nacionalinėse organizacijose, kas padidins prekės ženklo atpažįstamumą pasaulyje.

„Atnaujintas prekės ženklas yra atskaitos taškas YFU istorijoje, kuomet viso pasaulio YFU organizacijos susivienija po bendru identitetu, kad dar labiau sustiprinų savo rinkos lyderio pozicijas pasaulyje,"- sako Douglas J. Soffer, YFU tarptautinio sekretoriato prezidentas.

Anot YFU Lietuva direktoriaus Aivaro Markevičiaus, atsinaujinęs ženklas leis perteikti individualias moksleivių, šeimų ir savanorių patirtis dabartiniam jaunimui artimesne kalba, kuri suvienys ir visą globalų 50-ties mainuose dalyvaujančių šalių tinklą.

Apie YFU

YFU padeda plėsti žmonių akiračius, suteikia galimybę pažinti kitų šalių kultūras ir skatina suvokimą, kad mes visi esame pasaulio piliečiai. YFU yra nepelno siekiant tarptautinė edukacinių manų organizacija veikianti daugiau 50-tyje pasaulio šalių. YFU patirtimi ir parama pasinaudojo daugiau nei 260 000 moksleivių ir jų priimančiųjų šeimų. YFU mainuose yra dalyvavę keli šimtai Lietuvos moksleivių ir daugiau nei 40 šeimų, atvėrusių savo namų duris mainų moksleiviams iš užsienio.

 

Metų programa – tai tikrieji mainai, nes tik po pusės svečioje šalyje praleistų metų pradedi džiaugtis tuo, kur esi...
Eglė
mainų metai Austrijoje

28
Tai ne vieneri metai gyvenime - tai gyvenimas metuose.
Kristina
mainų metai Belgijoje
Patarimas, kurį gavau iš savo priimančiosios šeimos -  gyvenk taip, kad nesigailėtum. Jei nori kažką daryti,...
Gertrūda
mainų metai Pietų Korėjoje