YFU Lietuva skelbia papildomą registraciją mainams 2015-01-15

2015-01-15

YFU Lietuva, vykdanti tarptautinius moksleivių mainus, sveikina su naujaisiais metais ir linkėdama, kad jų pradžia įkvėptų naujiems darbams, skelbia papildomą registraciją į likusias laisvas vietas mainų programose.

Nuo 2015 m. rudens į mainus įvairiose pasaulio šalyse jau ruošiasi išvykti 20 moksleivių iš visos Lietuvos. Dauguma jų yra pasirinkę metų programas, mažiau – semestro.

„Siekiame, kad kuo daugiau moksleivių pasinaudotų galimybe išvykti mainams, todėl registracijos terminą pratęsėme iki vasario 15 dienos. Norime paraginti moksleivius suskubti ir atsiųsti mums savo anketas, o jei kyla klausimų - skambini telefonu, rašyti laiškus ir mes visada mielai pagelbėsime,“ - teigia YFU Lietuva direktorius Aivaras Markevičius.

„Šiemet sulaukėme ypač didelio susidomėjimo mainams Prancūzijoje, Australijoje ir JAV, tad į šias valstybes vietų jau beveik neturime. Nors šalių sąrašas sutrumpėjęs, dar galima registruotis mainams Lotynų Amerikos šalyse, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Čekijoje, Danijoje, Vengrijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Indijoje, Pietų Afrikos Respublikoje ir kitose šalyse,“ - pasakojo programų koordinatorė Evelina Vilčinskaitė.

Norintys dalyvauti tarptautiniuose mainuose moksleiviai turėtų užpildyti registracijos anketą, esančią www.yfu.lt internetiniame puslapyje ir pridėję reikalingus papildomus dokumentus atsiųsti elektroniniu paštu info@yfu.lt iki š. m. vasario 15 dienos.

Apie YFU

YFU padeda plėsti žmonių akiračius, suteikia galimybę pažinti kitų šalių kultūras ir skatina suvokimą, kad mes visi esame pasaulio piliečiai. YFU yra nepelno siekiant tarptautinė edukacinių manų organizacija veikianti daugiau 50-tyje pasaulio šalių. YFU patirtimi ir parama pasinaudojo daugiau nei 260 000 moksleivių ir jų priimančiųjų šeimų. YFU mainuose yra dalyvavę keli šimtai Lietuvos moksleivių ir daugiau nei 40 šeimų, atvėrusių savo namų duris mainų moksleiviams iš užsienio. 

Vasara mainuose pabudino giliausias emocijas: norą stengtis, keisti save, tobulėti ir pažinti.
Julija
vasaros programa Vokietijoje

17
Nereikia ieškoti geresnio gyvenimo svetur, jei tik išmoksime pasimokyti iš kitų šalių, galime daug ką...
Julius
mainų metai Belgijoje
Tu susikuri gyvenimą svečioj šaly, tampi savarankišku, kuriesi ar keiti vertybes. Ir kas keisčiausia - įsimyli...
Akvilė
mainų metai Čilėje