YFU pristatė atnaujintą prekės ženklą ir logotipą 2015-07-15

2015-07-15

Tarptautinė mainų programas vykdanti organizacija YFU (Youth For Understanding) pristatė atnaujintą vizualinį identinetą, apjungiantį YFU organizacijų tinklą visame pasaulyje.

Vašingtone, JAV, šiandien oficialiai pristatytas tarptautinės moksleivių ir studentų mainų organizacijos Youth For Understanding (YFU) atnaujintas logotipas, vizualinis identitetas bei prekės ženklo komunikacijos tonas. Šis atnaujintas prekės ženklas suvienys bei standartizuos prekės ženklo naudojimą visose YFU nacionalinėse organizacijose, kas padidins prekės ženklo atpažįstamumą pasaulyje. Prekės ženklas visuose nacionaliniuose ofisuose bus atnaujintas per 2015 metus. YFU Lietuva planuoja prekės ženklą atnaujinti rudens pradžioje.

“Atnaujintas prekės ženklas yra atskaitos taškas YFU istorijoje, kuomet viso pasaulio YFU organizacijos susivienija po bendru identitetu, kad dar labiau sustiprinų savo rinkos lyderio pozicijas pasaulyje",- sako Douglas J. Soffer, YFU tarptautinio sekretoriato prezidentas.

Anot YFU Lietuva direktoriaus Aivaro Markevičiaus, šiuolaikiniame interneto ir socialinių tinklų suartintame pasaulyje dar lengviau pasiduoti iliuzijai, kad pasaulio kultūros labai panašios, todėl galimybė išvykti mainams ir susipažinti su svečia kultūra ir atsikratyti stereotipinio mąstymo įgyja naują svarbą.

Apie YFU

YFU padeda plėsti žmonių akiračius, suteikia galimybę pažinti kitų šalių kultūras ir skatina suvokimą, kad mes visi esame pasaulio piliečiai. YFU yra nepelno siekiant tarptautinė edukacinių manų organizacija veikianti daugiau 50-tyje pasaulio šalių. YFU patirtimi ir parama pasinaudojo daugiau nei 260 000 moksleivių ir jų priimančiųjų šeimų. YFU mainuose yra dalyvavę keli šimtai Lietuvos moksleivių ir daugiau nei 40 šeimų, atvėrusių savo namų duris mainų moksleiviams iš užsienio.

 

 

Nė nebūčiau pagalvojusi, kiek savo gyvenime galima patirti per metus laiko. Mainų metų neįmanoma atpasakoti, tai reikia pažinti...
Gabrielė
manų metai Vokietijoje

14
Metai Tailande - tai lyg metai Marse. Įžengus į šalį pamatai visai kitokį pasaulį, kuris, laikui bėgant, tampa tavo...
Gintarė
mainų metai Tailande
Braziliška muzika padarė didelę įtaką: pasikeitė skonis, dažniau pradėjau rašyti dainas, supratau, kuria linkme...
Algimantas
mainų metai Brazilijoje