Back to category
Isvykimo seminaras 2008 (11)
Mūsų partneriai

 

Atsiliepimai
 • Atsiliepimai 2012/2013

   

  Gintarė - Tailandas

  Metai Tailande - tai lyg metai Marse. Įžengus į šalį pamatai visai kitokį pasaulį, kuris, laikui bėgant, tampa tavo dalimi. Per tuos metus išbandžiau tai, apie ką net nesvajojau: "žvaigždės gyvenimą", jojimą drambliais, neįtikėtinus patiekalus, nuolatinį karštį, dešimties dienų meditaciją tyloje ir dar daug kitų nuostabių dalykų.

   

  Akvilė - Čilė

  Spendimas praleisti metus už tūkstančių kilometrų nuo namų buvo geriausias iki šiol. Tu susikuri gyvenimą svečioj šaly, tampi savarankišku, kuriesi ar keiti vertybes. Ir kas keisčiausia - įsimyli Lietuvą. Tampi naujos šeimos dalimi ir tiesiog tampi pasauliečiu. Čilėje įgyjau tokios patirties, kurios neįmanoma pamiršti. Iš visą gyvenimą turėsiu dvi vietas, kurias nuoširdžiai vadinsiu namais.

   

  Kristina - Belgija

  Mainų metai Belgijoje visiškai pakeitė mano gyvenimą. Pažinau naują kultūrą, išmokau kalbą, supratau save ir tai, ko noriu iš gyvenimo. Tai ne vieneri metai gyvenime - tai gyvenimas metuose.

   

  Lina - Danija

  Kai manęs klausia, ar patiko mainų metai, atsakau, kad patiko. Kai paklausia ar nesigailiu, sakau, kad nesigailiu. Kai klausia, ar kartočiau dar kartą, sakau, jog taip. Bet jei atvirai - sunku atsakyti į šiuos klausimus, nes po mainų metų galvoje sukasi šimtai minčių, atsiminimų ir istorijų. Nenupasakojama patirtis, nesutelpanti nei klausimuose, nei atsakymuose. Linkiu tai patirti kiekvienam.

   

  Dominykas - Čilė

  Žmonės ten itin draugiški ir gali padaryti vakarėlį iš oro. Čilė puikiai tinka tiems, kurie nori gerai praleisti laiką, susirasti draugų ir patirti nepamirštamų įspūdžių.

   

  Elena - JAV

  Neįmanoma apibūdinti Jungtinių Amerikos Valstijų kultūros. Kiekviena valstija, kiekvienas miestelis, kiekvienas žmogus čia skirtingas ir gali atrasti vietos sau.

   

  Gabrielė - Vokietija

  Nė nebūčiau pagalvojusi, kiek savo gyvenime galima patirti per metus laiko. Mainų metų neįmanoma atpasakoti, tai reikia pažinti pačiam.

   

  Aistė - JAV

  Mano nuostabai, Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo visiškai kitaip nei Europoje. Jaučiausi lyg būčiau filme. Patirtis nepakartojama!

   

  Gabija - Norvegija

  Norvegija - tai šalis, kuri žavi nuostabia gamta, kultūra ir žmonių bendravimu. Tai šalis, kurioje žmonės, su kuriais praleidai metus, išlieka savais visam gyvenimui.

Savanorių prisijungimas
Username:
Password: