top of page
svetaine.jpg

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokio amžiaus moksleiviai gali dalyvauti mainų programoje?

Vykdamas mainams moksleivis turi būti ne jaunesnis nei 15 metų ir ne vyrsenis, nei 18 metų. Jei tu esi vyresnis arba jaunesnis, mainuose gali dalyvauti priimdamas mainų moksleivį į savo šeimą arba prisijungdamas prie YFU savanorių komandos.

 Ar mano šeima turės priimti mainų moksleivį?

Ne. Jūsų šeima neprivalo priimti mainų moksleivio, tačiau siūlome apsvarstyti šią galimybę. Priimti moksleivį galite ir kitais metais, nes tai yra unikali patirtis!

 Ar aš tikrai galėsiu išvykti į savo pasirinktą šalį?

Programų dalyvių skaičius ribotas, todėl pirmenybė teikiama pirmiau į mus besikreipiančiam moksleiviui. Jeigu jūsų pageidaujamoje programoje vietų nebėra-visada jums pasiūlysime kitą!

Kaip pasiruošti mainams?

Mes padėsime pasiruošti! Prieš išvykstant mainams, būsi pakviestas į išvykimo seminarą Lietuvoje, kurio metu ne tik sužinosi daug naudingos teorinės ir praktinės informacijos, bet turėsi galimybę išgirsti ir buvusių mainų moksleivių patarimus bei įspūdžius.

Ką rašyti rašinyje apie save?

Mums įdomu sužinoti apie tavo pomėgius, charakterį, tavo geriausias savybes, kodėl nori važiuoti mainams.​

Kas ir kaip tau parinks priimančiąją šeimą?

Lietuvoje ir visame Pasaulyje šeimos būna įvairios. YFU stengiasi suderinti tavo pomėgius, gyvenimo būdą su priimančiosios šeimos, tačiau svarbiausias reikalavimas- šeimos savanoriškumas atverti savo namų duris tau. YFU susitinka su visomis priimančiosiomis šeimomis, jos yra patikrinamos ir atitinka YFU standartus.

Parašyk mums į el.paštą info@yfu.lt , jei turi daugiau klausimų. 

bottom of page